« Katalog stron / Język / angielski

  :: Dodaj stronę  


» Portal języków obcych

Portal języków obcych portalingua.pl to słownik tematyczny polsko-angielski oraz angielsko-polski, którego główną zaletą jest możliwość całkowicie darmowej nauki wszystkich słówek zawartych w słowniku.rnUżytkownik może dowolnie wybierać poziom ćwiczeń (podstawowy, zaawansowany), kierunek tłumaczenia słówek, ilość słówek
PageRank: 2 - wieciej: Portal języków obcych
http://portalingua.pl/ | link nie działa/spam?


» Język angielski dla dzieci

Język angielski dla dzieci Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w powiecie trzebnickim. Na naszych zajęciach wykorzystujemy naturalną ochotę do naśladowania i powtarzania podczas zabaw ruchowych, rymowanek czy piosenek. Nauka zwrotów odbywa się na zasadzie pytanie − odpowiedź a słówek poprzez wykorzystanie wyklejanek i obrazków do kolorowania oraz technik pamięciowych. Wielokrotne powtarzanie poznanego materiału daje gwarancję jego opanowanie i zapamiętania. Niewielkie 6 − 8 osobowe grupy pozwalają utrzymać uwagę dzieci tak aby zajęcia były efektywne. Możesz zapisać swoje dziecko w każdej chwili. Opłaty miesięczne. Zapraszamy do nauki.
PageRank: 2 - wieciej: Język angielski dla dzieci
http://www.funnyrabbit.pl/ | link nie działa/spam?


» Kursy języka angielskiego Kraków

Kursy języka angielskiego Kraków Szkoła Aktywnej Komunikacji Językowej KONKRET oferująca kursy języka angielskiego w Krakowie, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy od nauki języka obcego oczekują widocznych efektów w postaci poprawy zdolności komunikacyjnych.
PageRank: 2 - wieciej: Kursy języka angielskiego Kraków
http://szkolakonkret.pl/ | link nie działa/spam?


» Język angielski Angielski.friko.pl

Język angielski Angielski.friko.pl Język angielski - to łatwe! Serwis dla tych którzy muszą jak i dla tych którzy chcą się uczyć języka angielskiego
PageRank: 1 - wieciej: Język angielski Angielski.friko.pl
http://www.angielski.friko.pl/ | link nie działa/spam?


» Akademia Kletta - Kursy korespondencyjne, Szkolenia zawodowe

Akademia Kletta - Kursy korespondencyjne, Szkolenia zawodowe Szkolenia zawodowe i językowe prowadzone metodą Akademii Kletta to również kursy on line dzięki platformie e-learningowej e@akademia i bezpłatne seminaria gwarantowane do każdego kursu.
PageRank: 1 - wieciej: Akademia Kletta - Kursy korespondencyjne, Szkolenia zawodowe
http://www.akademiakletta.pl/ | link nie działa/spam?


» Egzamin Toefl

Egzamin Toefl TOEFL czyli Test of English as a Foreign Language służy sprawdzeniu umiejętności słuchania i mówienia w języku angielkim. Po zdaniu egzaminu uzyskuje się certyfikat, który uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych certyfikatów językowych. Egzamin TOEFL może otworzyć drzwi do kariery w Polsce i zagranicą. TOEFL to szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy a także dostanie się na najlepsze uczelnie na świecie.
PageRank: 1 - wieciej: Egzamin Toefl
http://www.toefl.org.pl/ | link nie działa/spam?


» Angielski Bielsko

Angielski Bielsko Big Ben to profesjonalna szkoła nauczania języka angielskiego. Mamy kilkuletnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne rodzaje kursów.
PageRank: 1 - wieciej: Angielski Bielsko
http://www.angielskibigben.pl/ | link nie działa/spam?


» [SCIAGI.biz - mania ściągania] ściągi, sciaga, ściąga, wypracowania, g

[SCIAGI.biz - mania ściągania] ściągi, sciaga, ściąga, wypracowania, g Język angielski dla wszystkich - free download + BONUSY!
PageRank: 0 - wieciej: [SCIAGI.biz - mania ściągania] ściągi, sciaga, ściąga, wypracowania, g
http://sciagi.biz/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed