« Katalog stron / Język / obcy

  :: Dodaj stronę  


» Wyjazd jako au pair

Wyjazd jako au pair Podstawowa znajomość języka obcego jest konieczna dla kogoś, kto decyduje się zostać au pair. Jednak tak naprawdę wyjazd taki ma między innymi na celu naukę języka poprzez codzienny z nim kontakt.
PageRank: 3 - wieciej: Wyjazd jako au pair
http://www.aupair-anya.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci młodzieży i dorosł

Kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci młodzieży i dorosł Najtańsze kursy języka angielskiego i niemieckiego w Wielkopolsce. Specjalność - nauka dzieci od 5 lat. Starannie dobrani lektorzy. Wspaniała atmosfera, kolorowe sale pełne pomocy naukowych i zabawek
PageRank: 2 - wieciej: Kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci młodzieży i dorosł
http://www.transformata.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nasze biuro tłumaczeń usługi spotkały się z Państwa zadowoleniem. Obecnie obok pełnego serwisu tłumaczeniowego, biuro tłumaczeń ATN oferuje także szeroki wachlarz usług biurowych, komputerowych oraz lekcje języków obcych dla pracowników. Wykonujemy tłumaczenia ustne: konsekutywne i symultaniczne, w zależności od potrzeb, tłumaczenia pisemne a także tłumaczenia techniczne o wysokim stopniu zaawansowania słownictwa. Zapewniamy terminowe tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia techniczne. Dostępność, terminowość, poufność i elastyczność w stosunku do potrzeb Klienta, to nasze największe atuty.
PageRank: 2 - wieciej: Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych
http://www.korzan.pl/ | link nie działa/spam?


» Kościół prawosławny

Kościół prawosławny Najważniejsze pojęcia związane z tradycją prawosławną. Zobacz, jak ogromne znaczenie w tej religii mają ikony, cerkwie, a także jak odprawiana jest liturgia. U nas sprawdzisz również, jakie są główne święta w kościele prawosławnym, a także jak są one obchodzone. Zapraszamy!
PageRank: 2 - wieciej: Kościół prawosławny
http://www.prawoslawie.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Informacje o Komisji Europejskiej

Informacje o Komisji Europejskiej Dowiedz się wszystkiego na temat funkcjonowania Komisji Europejskiej. Na naszej stronie znajdziesz m. in. informacje na temat kompetencji, struktur i procedur jej powoływania, a także istoty prawa europejskiego, umów, przetargów i zamówień publicznych w Unii Europejskiej. Zapraszamy!
PageRank: 2 - wieciej: Informacje o Komisji Europejskiej
http://www.k-e.pl/ | link nie działa/spam?


» Szybka nauka języka

Szybka nauka języka Szukasz szybkiej metody nauki języka obcego? Zapoznaj się z nowoczesnym system edukacji językowej. Nauka języka Sita, nauka przez Internet, komórkę, przez sen.
PageRank: 2 - wieciej: Szybka nauka języka
http://www.xn--jzyki-j0a.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Pojęcie repatriacji

Pojęcie repatriacji Najważniejsze zagadnienia związane z pojęciem repatriacji. Podstawowe dokumenty repatriacyjne, stosowna pomoc finansowa i społeczna dla repatriantów, procedury nabycia obywatelstwa polskiego, a także ustawa o repatriacji - to wszystko, a nawet wiele więcej znajdziesz na naszej stronie. Zapraszamy!
PageRank: 1 - wieciej: Pojęcie repatriacji
http://www.repatriacja.pl/ | link nie działa/spam?


» Nauka niemieckiego przez internet

Nauka niemieckiego przez internet Język niemiecki dla Polaków nie jest łatwy do nauczenia się, ale dobry nauczyciel i kurs sprawią, że każdy poradzi sobie z dość zawiłą gramatyką. Tym bardziej, że obecnie ogromnym ułatwieniem w nauce wszelkich języków obcych jest internet. Znajdziemy w nim skuteczne sposoby na słownictwo niemiecki
PageRank: 1 - wieciej: Nauka niemieckiego przez internet
http://www.kursyniemieckiego.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed