« Katalog stron / Język / polski

  :: Dodaj stronę  


» Motywy literackie

Motywy literackie Strona poświęcona głównym tematom i wątkom w literaturze i sztuce. Stworzona została z myślą o uczniach, studentach i nauczycielach, a także miłośnikach polskiej oraz powszechnej kultury.
PageRank: 3 - wieciej: Motywy literackie
http://motywy-literackie.klp.pl/ | link nie działa/spam?


» Współczesna Poezja Polska

Współczesna Poezja Polska Poezja jest to tworzenie pięknych zdań. Wiersze, sylwetki poetów, materiały z grupy dyskusyjnej p.h.p. i - mamy nadzieję - piękne zdania znajdziesz na stronach Współczesnej Poezji Polskiej.
PageRank: 3 - wieciej: Współczesna Poezja Polska
http://www.grupaphp.com/ | link nie działa/spam?


» Dezyderata

Dezyderata Dezyderata, utwór zawierący wskazówki jak żyć, tekst o szczęściu, ludzkiej dobroci i pięknie świata. Autor: Max Ehrmann, 1927 rok.
PageRank: 3 - wieciej: Dezyderata
http://dezyderata.ovh.org/ | link nie działa/spam?


» Prezentacje maturalne

Prezentacje maturalne Najlepsze prezentacje maturalne i wypracowania. Giełda prac z języka polskiego. Tutaj kupisz najlepsze prezentacje maturalne i wypracowania. Z nami pisanie prezentacji maturalnych stanie się łatwiejsze. Każda praca maturalna i wypracowanie było sprawdzone i wysoko oceniono. Dodatkowo oferujemy słownik motywów literackich i darmowe lektury.
PageRank: 2 - wieciej: Prezentacje maturalne
http://nogazpolaka.pl/ | link nie działa/spam?


» Język polski w pigułce

Język polski w pigułce Podstawy języka polskiego. Wybrane zagadnienia z gramatyki, fonetyki i składni. Język polski wbrew pozorom wcale do najłatwiejszych nie należy. Trudności w jego opanowaniu mają zwłaszcza obcokrajowcy, dla których powstają specjalne kursy. Jak wygląda nauka języka dla cudzoziemców? Zapraszamy!
PageRank: 1 - wieciej: Język polski w pigułce
http://www.bezokolicznik.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed